 CG152U050R2C |
 Cornell Dubilier |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 50V 1500uF |
 Data Sheet |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
 CG152U025R2C |
 Cornell Dubilier |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 25V |
 Data Sheet |
 CG152U050R2C |
 CG152U050R3C |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 50V |
 CG152U075R3C |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V |
 CG152U075R4C |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal COMP GRD 75V 1500UF |
 CG153U050W4C |
 Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 50V 15000uF |